16 Eylül 2014, Salı
Kaynak Holding, Boğaziçi Üniversitesi ile “inovasyon” diyor!

					Kaynak Holding, Boğaziçi Üniversitesi ile “inovasyon” diyor!
Kaynak Holding çalışanları inovasyon eğitimiyle işlerine değer katacak.
2014-01-20 15:35:02
Font1 Font2 Font3 Font4
Kaynak Holding , Boğaziçi Üniversitesi ile inovasyon alanında eğitim işbirliği başlattı. Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ile gerçekleştirilen işbirliği ile Kaynak Holding çalışanları inovasyon eğitim programı alacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kaynak Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü Sedat Kocar inovasyonun iş dünyasına getirdiği rekabet gücünü önemsediklerini ifade ederek şunları söyledi: “Günümüz dünyasında rekabeti sürdürebilmek yenilikçilikle, inovasyonla mümkün. Yaptığımız işleri daha iyi süreçlere taşıyabilmek için farklı bakış açıları kazanmamız gerekiyor. Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte öncülüğünü yaptığımız bu girişimle hem çalışanlarımız hem de kurumumuz için kalıcı bir değer üretmeyi amaçlıyoruz.”
YENİLİKÇİ DÜŞÜNCE TABANA YAYILIYOR
İnovasyon ve Girişimcilik Programı Koordinatörü Prof. Dr. Arzu Tektaş Kaynak Holding çalışanlarının katılacağı programı şöyle değerlendirdi:  “Merkezimizin eğitim ve sosyal sorumluluk hedefleri arasında yenilikçi düşünce sistemini ulusal tabana yaymak ve yenilikçi girişimleri yaygınlaştırmak önemli yer tutmakta. Programımızın bu hedeflerin gerçekleşmesine önemli katkıda bulunarak, bireylere, kurumlara ve topluma fayda yaratmasını diliyoruz.”
HEM TEORİ HEM PRATİK
8 dersin yanı sıra 2 çalıştay ve sektör odaklı seminerlerden oluşan programın önemli bir kısmı uzaktan eğitim araçlarıyla gerçekleşecek.  Çalıştaylar katılımcılara fiilen uygulama yapma fırsatı sunarken, seminerler ilgili sektörlerin önde gelen yöneticilerini tanıma ve dinleme olanağı sağlıyor.
Zengin içeriğe sahip programda İnovasyon Kültürü ve Yenilikçi Yaklaşımlar, İnovasyon Ekonomisi, İnovasyon Politikaları ve Fonlar, Girişimcilik ve İş Planı, Yenilikçi Yaklaşımlarla Pazarlama, Yenilikçi Yaklaşımlarla Finans ve Muhasebe, Yenilikçi Süreçler ve Yönetimi ile Yenilikçi Bilgi Teknolojileri ve E-Ticaret dersleri yer alıyor. Programda ayrıca İş Planı Geliştirme çalıştayı da bulunuyor.

Haberin Kaynağı : Samanyolu Haber


Haberler kaynaklarına aittir. Songundemhaber.com bu içerikten yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırlımasını istiyorsanız songundemhabercom@gmail.com mail adresimize link ile beraber kaldırma isteği gönderebilirsiniz. Songundemhaber.com

 • 
					Dani Alves’e destek için herkes muz yiyor
  Dani Alves’e destek için herkes muz yiyor
 • 
					McDonald’s'dan dehşete düşüren itiraf
  McDonald’s'dan dehşete düşüren itiraf
 • 
					Fenerbahçe ve Galatasaray'dan art arda açıklamalar
  Fenerbahçe ve Galatasaray'dan art arda açıklamalar
 • 
					Memur için 'Sabah 9, akşam 5' mesaisi tarih olacak
  Memur için 'Sabah 9, akşam 5' mesaisi tarih olacak
 • 
					Apple, iPhone 5 telefonları değiştiriyor
  Apple, iPhone 5 telefonları değiştiriyor


Ahşap Kapı Fiyatları 2014 , hızlı vucut geliştirme yöntemleri , tarih mezunlarinin tercih edebilecegi memurluklar , tele 5 frekans ve şifre kırma nasıl olur , en güzel hediye ne olabilir , en güzel hediye fikirleri , kuranda geçen kız bebek isimleri ve anlamları 2014 , kpss ortaöğretim kaç kişi alınacak 2014 , 2014 Trend Yazılı Bayan Dövme Modelleri , vodafone cepten sınırsız internet paketi , vodafone bedava internet paketi yapma , yıldız fiskos masa modelleri kasnakta , süvari damatlık modelleri ve fiyatları 2014 , arçelik beyaz eşya fiyatları 2014 , Kına Gecesi Bindallı Modelleri ,
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... www.songundemhaber.com